PROWADZENIE CIĄŻY

JAKI JEST ZAKRES USŁUG Z DZIEDZINY POŁOŻNICTWA?
Dysponujemy kompleksowym pakietem usług. Od podstawowej pomocy, jak założenie karty ciąży, aż po specjalistyczne USG 4D i badania genetyczne.
Każda ciąża wymaga indywidualnego planu, dlatego kolejne etapy oraz badania są ustalane na bieżąco. Zawsze nadrzędnym dobrem jest dla nas zdrowie oraz bezpieczeństwo matki i dziecka.

Przeprowadzamy na najwyższym poziomie nieinwazyjną diagnostykę prenatalną z wykorzystaniem wyłącznie aparatów USG 4D i aparatu Delfia xpress (test podwójny). Wykonując USG genetyczne z testem podwójnym (białko PAPPA, beta HCG) w I trymestrze ciąży jesteśmy w stanie określić z dużą dokładnością (95%) ryzyko zespołu Downa i innych trisomi (program FMF). Pomiędzy 20-22 tygodniem ciąży proponujemy wykonanie ECHO serca płodu z obrazowaniem 4D w celu wykluczenia wad serca. Ostatnie USG prenatalne rekomendujemy pomiędzy 28 a 32 tygodniem, jako ocenę wzrastania, dobrostanu płodu i ponownego wykluczenia wad serca. Ponad to istnieje możliwość uwiecznienia obrazu badania po postacią nagrania DVD.